Центр дитячої стоматології

«Клініка Заблоцького» — повернення якості життя сучасній людині, яка має проблеми з зубами або їх відсутністю, з максимальною увагою до безпеки, якості та комфорту під час лікування з метою досягнення повного стоматологічного здоров’я і наступною турботою на все життя.

0
В нашій клініці, ми не просто лікуємо дітям зуби.

Ми пропонуємо комплексний догляд за здоров’ям зубів Вашої дитини та за умов регулярного дотримання правил догляду за ротовою порожниною гарантуємо здоров’я її зубів на все життя. У нашій клініці і батьки, і діти почуваються комфортно з перших хвилин перебування. У львівській клініці, для найменших пацієнтів ми створили окрему ігрову зону, обладнану приставками, зручними ігровими столиками та безліччю іграшок на будь-який смак. У нашій ігровій зоні цікаво навіть батькам!

0
Thumbnail
0

1

З нами у Вашої дитини не буде карієсу та їй не потрібні будуть брекети. Ви не будете хвилюватися про безболісне лікування зубів, адже вони будуть здоровими.

2

Ми даємо дітям із такими супутніми патологіями, як хвороба Дауна, ДЦП, олігофренія, аутизм та інші, шанс на лікування. Лікувати їх відмовляються, дитячі стоматологи і анестезіологи, а наш досвід, вміння, та знання дають змогу робити це під наркозом.

3

З нами у Вашої дорослої дитини не буде шансів мати коронки, імпланти та протези, адже наша унікальна система турботи передбачає піклування як про маленьких, так і про дорослих дітей , які вважають себе здоровими та не жаліються.

Лікування під наркозом та складні діти

У випадках, коли потрібно лікувати велику кількість хворих зубів у маленької дитини (іноді це всі 20!) та/або неможливості досягти співпраці з більш дорослою дитиною, стоматологічна допомога може надаватися під загальним знеболенням (наркозом). Поведінка дитини в ранньому дошкільному віці, нерозуміння важливості стоматологічних маніпуляцій, часткова або повна відсутність контакту з лікарем, неможливість провести місцеве знеболення призводять до того, що батьки відмовляються від лікування зубів дитини. У таких випадках єдиним виходом є лікування під наркозом, що дозволяє виключити свідомість дитини та мінімізувати неприємні відчуття, щоб вилікувати велику кількість хворих зубів та ще й за один візит.

0
0
0
Ми застосовуємо лікування під наркозом у таких категорій дітей:
  • у дітей віком до 3-х років з множинним та ускладненим карієсом (коли карієсом уражені багато, часом навіть усі 20 зубів);
  • у гіперактивних дітей дошкільного віку, з якими неможливо домовитись, або у більш старших дітей, які панічно бояться стоматологів;
  • Всі хірургічні втручання проводяться під час сну пацієнта – опція «медичний сон»;
  • у дітей з епілепсією;
  • у дітей з аутизмом;
  • у дітей із неможливістю носового дихання (наприклад, наявність аденоїдів), що унеможливлює звичайне стоматологічне лікування;
  • у дітей із алергічною реакцією на місцеві анестетики, анафілактичним шоком чи набряком Квінке в минулому;
  • при захворюваннях ЦНС, що протікають з пониженням інтелекту і не дозволяють досягнути контакту з маленьким пацієнтом (хвороба Дауна, олігофренія, ДЦП, гідроцефалія).
book
0
0
Медіа-партнери
Партнери