Вашій мамі

Мене звати Ярослав Заблоцький. Я доктор медичних наук, професор, практикуючий лікар стоматолог з більш ніж 30-річним стажем, СЕО (генеральний директор) та Founder (засновник) ТМ"Клініка Заблоцького".

Я усвідомлюю, що саме я несу відповідальність за все, що Ви прочитаєте на цьому сайті, а потім, якщо захочете, почуєте і за все, що Вам зроблять у клініці, якщо Ви цього захочете, адже на фасаді цієї клініки є моє прізвище

0
якщо...

Якщо Ваша мама чи бабуся немає зубів і користується штучними зубними протезами, то вона страждає!

Так, Вам здається, що з її зубами все добре, адже її штучні зуби мають такий самий вигляд, як справжні!

Підозрюю, що Ви навіть бачили, як мама чи бабуся кладе їх на ніч у склянку з водою. Вона навіть не жаліється адже думає, що у її віці всі такі - беззубі і з протезами! Вона не просить Вас про імплантацію, бо ніколи не чула, що це таке, а якщо і чула, то не знає, що зубна імплантація призначена саме для них, для беззубих! "Зуби у склянці" дійсно мають вигляд справжніх, проте ними складно користуватися - їсти чи навіть просто розмовляти!

    
        
            
            

Ваша Мама страждає

        
    
0
0

- Синку! Скажи мені, будь-ласка, а як живуть ті беззубі мами, чиї діти не стоматологи? - якось запитала мене, доцента кафедри ортопедичної стоматології, моя мама.

- А чому Ви про це питаєте, мамо?

- Ось дивлюсь, як ти терпеливо і вже вкотре робиш мені чергові пластмасові зуби, а я ними, як не могла їсти, так і не можу! Я навіть коли ходжу в церкву, боюсь, щоб вони під час розмови не випали, бо соромно стане перед людьми, адже син стоматолог, а зубів навіть своїй мамі зробити не може!

- Мамо! Але я стараюсь, просто у Вас анатомічні умови погані, у Вас через пародонтоз немає кістки, вони не мають за що триматися!?

- Так ось і я про це! Я ж не одна така, у кого погані анатомічні умови?! Хто ж для цих чужих та беззубих мам старається, так, як ти для мене, сину?!

    

Як живуть ті мами, чиї діти не стоматологи?

    
0
0
1

Це було десь у 2000 році, коли по вулицях їздили автомобілі, а не коні, коли люди користувалися мобільним зв'язком, електронною поштою, а ми, стоматологи, пропонували людям (на жаль, більшість стоматологів у всьому світу і зараз пропонує) штучні зуби, зроблені за технологіями, яким понад ніж 100 років!

Уже в 2002 році моя 70-річна мама стала першою в Україні жінкою, якій протягом одного дня зробили імплантацію і встановили на цих імплантатах (титанові імплантати - це як фундамент) штучні зуби, які не треба було на ніч знімати, які не випадали під час розмови, якими можна було їсти хліб, м'ясо і навіть яблука!

- Що очікуєте від імплантації? - запитали перед операцією мою маму.

- А що я можу очікувати, коли я про це нічого не знаю!? Просто син сказав, що мені це потрібно! Ось і все!

Якось понад 10 років потому, спостерігаючи, як моя мама, що той час страждала від хвороби Паркінсона, їсть, моя донька Оленка аж розплакалась!

- Тату! Ти глянь, окуляри у бабці впали в кашу, ложку вона ледь-ледь тримає в руках, а зуби в неї стоять! Вона може ними їсти! Як би не імплантація, ми шукали б ці зуби не у склянці, а по всій хаті!?

    
        
            
            

Імплантація дає змогу повернути беззубим людям втрачену якість життя!

        
    
0
0
1
вік - не вирок!

Я пишаюся тим, що в нашій клініці так багато літніх людей - чужих батьків, за лікування яких платять їхні дорослі діти!

Вік у жодному разі не є обмеженням для зубної імплантації. Найстаршій нашій пацієнтці 99 років і вже 7 років вона користується нашими зубами з опорою на зубні імплантати!

Як мені приємно на них дивитися! Я навіть не знаю кому більше дякувати - батькам, які виховали таких дітей, чи дітям, які привели в клініку своїх близьких.

Єдине, що я можу для них зробити, це менше заробити, тобто зменшити вартість такого лікування, хоча, зазвичай, вони мене про це навіть і не просять!

Такий підхід щодо лікування до батьків ще 15 років тому підтримав весь мій колектив. І якщо за лікування батьків платять їхні дорослі діти, вартість лікування зменшується на 15%, тобто ми всі менше заробляємо.

Зазвичай для повністю беззубих щелеп ми пропонуємо рішення "все на шести" або "Все на чотирьох", що означає, що на 6 або якщо через анатомічні особливості немає можливості встановити 6 імплантатів, на 4 імплантатах встановлюється 10-12 штучних зубів.

Вартість такої роботи, включно з вартістю імплантатів виробництва компанії Nobel, власне операцією імплантації та незнімною протезною металопластмасовою конструкцією, складає приблизно 15.000 та 12.000 євро відповідно (оплату приймаємо, звісно, у гривнях).

Якщо у Вас немає грошей, а Ви хочете допомогти Вашим близьким або просто чужим та стражденним людям, ознайомтеся з нашими соціальними ініціативами або запитайте інших стоматологів - членів Асоціації імплантологів України, які підтримують проект безкоштовної імплантації соціально незахищеним людям літнього віку і можуть допомогти Вашим близьким. Цей проект був ініційований мною під час каденції президента Асоціації, де разом з іншими стоматологами за свій кошт ми зробили імплантацію для понад 1000 чужих мам.

Зазвичай, зубна імплантація на повністю беззубих щелепах - процедура достатньо прогнозована і у більшості випадків можна за одне хірургічне втручання встановити зубні імплантати та поставити на них штучні зуби, для початку тимчасові, які через 6-8 місяців можна буде замінити на постійні.

Усе це роблять під наркозом (медикаментозний сон), що дає змогу здійснювати такі втручання людям, які мають багато супутніх захворювань. Наша команда анестезіологів має понад 10-річний досвід роботи з літніми пацієнтами.

Щоб обговорювати з Вами можливість встановлення імплантатів Вашим близьким, їхню вартість та час лікування, нам потрібна комп'ютерна томографія щелеп цих людей та моя консультація. Якщо у Вас є якісь перестороги щодо супутніх захворювань Ваших батьків, наприклад захворювань серця, за можливості візьміть на консультацію наявні аналізи чи кардіограму або допоможіть нам зв'язатися з лікарем, який іх лікує

    
        
            
            

Вік не є обмеженням для зубної імплантації

Найстарший клієнт - 99 років

7 років використання наших зубів

        
    
        
            
            

Рішення для беззубих щелеп

"Все на шести"

"Все на чотирьох"

        
    
        
            
            

Все під наркозом

Все відбудеться поки

Ваша мама спить

        
    
0
0
Якщо Ваші батьки живуть в іншому місті, ми докладемо всіх зусиль, щоб рентгенографія та консультація були зроблені лише за один візит!