Вам

Мене звати Ярослав Заблоцький. Я - доктор медичних наук, професор, лікар-практик - стоматолог із понад 30-річним стажем роботи, СЕО (генеральний директор) та Founder (засновник) ТМ"Клініка Заблоцького". Я усвідомлюю, що сам відповідальний за все, що Ви прочитаєте на цьому сайті, а потім, якщо захочете, почуєте у клініці, і за все, що Вам там зроблять, адже на фасаді цієї клініки – моє прізвище.

1
моя консультація

Щоб прийняти будь-яке, а тим паче виважене і далекоглядне рішення щодо Вашого лікування, Вам потрібна моя консультація. Консультація є необхідною передумовою для початку будь-якого лікування, адже рішення буду приймати не я, а Ви. Я лише маю надати Вам достатньо інформації про стан Вашого стоматологічного здоров'я та проблему, яку Ви хочете розв'язати.

Усі консультації для дорослих, як у Києві, так і у Львові, проводжу лише я, як власник клініки.

Зателефонуйте за номером +38 067 411 50 10, якщо Вас цікавить консультація у Києві, або за номером +38 067 520 99 11, якщо Вам потрібна консультація у Львові. Мої адміністратори призначать для Вас найближчий та найзручніший час.

Консультація триває приблизно одну годину і коштує 2000 гривень (це приблизно $80).

Щоб моя консультація була для Вас максимально інформативною і Ви могли заздалегідь спланувати Ваш час, нам потрібно напередодні зробити Вам комп'ютерну томографію усіх зубів та щелеп. Перед консультацією мої фахівці зможуть вивчити та оцінити її і надати свої рекомендації. Така комп'ютерна томографія коштує в нас 1500 гривень (приблизно $60).

Для консультації Ви можете принести і "свою" рентгенограму, якщо така у Вас є. Проте її відкривання на комп'ютері та аналізування можуть внести корективи у спланований Вами час. Крім того, часто виникає потреба зробити таку рентгенограму ще раз. Тож з'ясуйте це будь-ласка напередодні, щоб ми могли максимально точно спланувати час Вашого візиту.

Знайомство

консультація

2000 гривень
(це приблизно €80)

не менше 1 години

Компютерна Томографія

1500 гривень
(це приблизно €60)

30 хвилин

0
1
1
Система Заблоцького

Якщо у Вас ще немає такої рентгенограми, то, будь ласка, не робіть її в іншому місці. Адже може виявитися, що її недостатньо. Якщо після консультації Ви приймете рішення стати нашим пацієнтом, нам, ймовірно, потрібно буде зробити таке дослідження знову - на нашому апараті.

У результаті консультації Ви отримаєте візуалізований кольоровий попередній план Вашого лікування (за можливості ми запропонуємо Вам кілька варіантів), протокол самої консультації та максимально можливу інформацію щодо Вашого лікування, яку я власноручно записуватиму на Вашій рентгенограмі (включно з приблизною вартістю та часом лікування).

Однак консультація - це лише частина цілісної системи, яка, даруйте, називається "Система Заблоцького" і яку ми створювали майже 20 років. Я дуже пишаюся цим, адже попри свій понад 30-річний стаж лікаря-практика та звання професора, на консультації я висловлюю лише припущення щодо плану Вашого лікування, з огляду на рентгенограму (КТ) і результати внутрішньо ротового огляду (за потреби). 90% інформації я та мої спеціалісти отримуємо з рентгенограми, а в ротовій порожнині можемо побачити лише 2%. Саме тому цей план називається попереднім.

Попередній план

0
1
1
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА, ЯК ПОСЛУГА І ЯК ДІАГНОСТИКА

Щоб стати нашим пацієнтом або просто щоб ми з Вами отримали 100% інформації, після консультації (за Вашим бажанням) я скерую Вас на професійну гігієну, де окрім професійного чищення зубів лікарем, ми проведемо вимірювання (скринінг) Ваших ясен, щоб виключити або підтвердити таке захворювання, як пародонтит. Ви можете його і не бачити, але воно може привести до втрати, на перший погляд, цілком здорових зубів. Від пародонтиту страждають понад 50%, а за деякими даними і 80% українців. Професійна гігієна триватиме 1,5 години і коштуватиме 2800 гривень (приблизно €100).

Професійна гігієна

2800 гривень
(це приблизно €100)

1,5 години

0
1
1
ОКЛЮЗІЙНО-СУГЛОБОВЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Після цього ми проведемо Вам функціональне обстеження, під час якого з'ясуємо стан Ваших м'язів та суглобів, зробимо 21 фото Ваших зубів, щоб оцінити наявні пломби чи ознаки стертості та нічного стискання зубів (так звана хвороба бізнесмена), знімемо відбитки, щоб виготовити гіпсові моделі і вже потім змоделювати, як Ваші зуби взаємодіють між собою.

Для Вас цей візит триватиме 2 години, а нам ще потрібно буде не менше 20 годин роботи. Вартість такого обстеження - 10.000 гривень (приблизно €380), включно зі створенням спеціальної книги та проведенням годинної презентації отриманих результатів, яку ми організуємо не раніше, ніж через один місяць.

Функціональне обстеження

10.000 гривень
(це приблизно €380)

2 години

0
1
1
КОНСИЛІУМ

Перш ніж презентувати Вам варіанти кінцевого плану лікування, з огляду на отримані результати ми проведемо консиліум. На ньому, крім мене, будуть присутні ще десять спеціалістів, які з рукою на серці приймають уже консолідований план лікування. Кожен з них відповідає за це спільне рішення своєю совістю.

Ми ніколи не запропонуємо той чи інший план лікування, наприклад, видалення зуба чи лікування брекетами, лише тому, що вміємо це робити! Ми можемо запропонувати те чи інше лікування тільки тому, що воно потрібно Вам!

Ми надамо Вам достатньо інформації, щоб Ви могли самостійно вибрати найбільш прийнятий для Вас варіант лікування, зробити лише найнеобхідніші процедури чи "законсервувати" наявний стан речей до того моменту, поки зможете приділити Вашому лікуванню більше часу.

План лікування

0
1
1
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЛАНУ ЛІКУВАННЯ

Презентація плану лікування, прийнятого на консиліумі, триватиме приблизно годину, і Ви зможете поспілкуватися зі мною і поставити запитання присутнім лікарям та мені. Після презентації плану лікування Ви зможете виконати рекомендовані призначення або відкласти прийняття рішення про лікування. Надана нами книга, де будуть представлені отримані результати та варіанти лікування, стане Вам у пригоді, щоб Ви могли прийняти рішення самостійно або порівняти наші пропозиції з пропозиціями від інших лікарів чи клінік. За можливості під час цієї презентації ми надамо всю необхідну інформацію щодо вартості Вашого лікування.

 
0
1
1
МЕНІ Б ЛИШЕ СПИТАТИ

Якщо Вам потрібно просто запитати, то це нічого не коштуватиме. Водночас навіть для того, щоб відповісти на Ваше запитання, нам, найімовірніше, буде потрібна рентгенограма. Я зроблю все можливе, щоб Ви отримали відповідь на своє запитання

Безкоштовно

0
1
1
У МЕНЕ БОЛИТЬ

Якщо у Вас щось болить і Вам потрібна наша допомога просто зараз, зателефонуйте за цим телефоном +38 067 411 50 10, якщо Ви у Києві, або +38 067 520 99 11,  якщо Ви у Львові, і ми зробимо все можливе, щоб Вам допомогти якнайшвидше.

Зауважте, що в нас немає лікарів-універсалів. Кожен лікар є спеціалістом, такою собі "зіркою", яка бездоганно вміє робити лише щось одне, проте всі разом ми - як оркестр, де кожен соліст знає свою партію.

Можливо, Ви здивуєтеся, але Ви не можете самостійно вибрати собі ні спеціаліста, ні технологію. Це достатньо складно зробити і мені, хоча маю великий досвід у стоматології.

Тому після презентації Вам плану лікування я виберу спеціалістів, які найкраще впораються з Вашою проблемою згідно з наміченим нами консолідованим планом лікування. Адже на фасаді - саме моє прізвище, і я ним дуже дорожу.

З'ясуємо проблему, повідомимо, що треба зробити негайно, скільки це триватиме і коштуватиме

0
1