Пригоди стоматолога
в червоному метелику

Книга написана за 4 місяці і включає у себе 156 історій про життя та бізнес. Все почалося із посту Ярослава Заблоцького, написаного 27 березня 2014 року у ФБ «Какие санкции самые страшные? Нет, не американские! Самые страшные - это человеческие!» Це була емоційна реакція автора на коментарі російських друзів на наш Майдан та анексію Криму. Важливо, що санкцій у цей час ще не було ніяких. «…… Перестать приглашать вас в гости, не ездить самому, забыть русский язык, вычеркнуть вас из друзей в ФБ. Вот это и были бы самые настоящие человеческие санкции». Як результат, автор викреслив 2.500 російських «друзів» із ФБ. Як це все зрозуміло тепер.

Завантажити уривок
img
img img img img img img img img img

Про автора

Заблоцький pic pic

Про автора

Ярослав Заблоцький – доктор медичних наук, професор, керівник приватної академії (Академія Заблоцького), практикуючий лікар. Засновник і власник мережі стоматологічних клінік TM "Клініка Заблоцького».

Свою першу клініку відкрив у 1998 році у Львові. Перший центр стоматологічної імплантації в Києві – у 2009 році. Станом на сьогодні є власником одного з найдорожчих брендів в Україні у сфері професійних медичних послуг. Вивів клініку на рівень франчайзингу та разом з франчайзі реалізував проєкти в Одесі та Софії. Читати ще...

У 2010 році, обіймаючи посаду Президента Асоціації імплантологів України, реалізував неймовірну ідею, зібравши 200 лікарів-волонтерів і впродовж двох років був керівником всесвітнього соціального прєкту з безкоштовної імплантації людям похилого віку «Якість життя для наших батьків». Зокрема, під час проведення однієї з таких акцій, у київському військовому госпіталі протягом одного дня було прооперовано 90 пацієнтів віком від 70 до 93 років, паралельно працювали 33 операційних, 22 бригади анестезіологів.

Як результат, за два роки 1000 «чужих» мам із 25 країн світу отримали «нові зуби» з опорою на зубні імплантати. Усе було здійснено за кошт самих лікарів, виробників імплантатів та зубних техніків. Якби люди за це платили, то за європейськими мірками це би коштувало близько 15 млн євро. У 2017 у Києві та Львові відкрив Центри догляду за зубами і яснами – Dental Care Offices, де не проводиться жодного лікування, а лише професійний догляд за зубами дітей та дорослих.

З 2021 року Ярослав Заблоцький став співвласником усіх своїх проєктів, адже офіційно оголосив про створення сімейної компанії у зв’язку з тим, що з ним працює його дружина Зеновія та діти Оленка та Олег, які отримавши європейську медичну освіту, працюють у клініках Києва та Львова.

E-book українською в форматах:
.epub, .mobi, .docx

Завантажити українською

E-book на русском в форматах:
.epub, .mobi, .docx

Загрузить на русском

Паперова книга

354 сторінки

156 ілюстрованих історій

500 грн.

Замовити українською
pic pic book
pic pic