Центр турботи про зуби

brush

Альтернатива клінікам

Системна турбота за здоров'ям та усмішкою без лікування

Ми відрізняємось

Звичайна клініка:

 • Чистка зубів як другорядна послуга
 • Спеціалізуються на лікуванні
 • Намагається продати максимальну кількість послуг
 • Зацікавлена в хворих
 • Болісно і дорого
 • Забороняє: їсти шоколад, пити каву, червоне вино та курити

Dental Care Office:

 • Чистка зубів як головна та єдина послуга
 • Спеціалізуються на професійній гігієні зубів
 • Надає лише одну послугу
 • Зацікавлена в здорових
 • Безболісно та доступно кожному
 • Дозволяє: їсти шоколад, пити каву, червоне вино та курити (якщо інакше не можете)

Сядьте, розслабтеся, отримуйте задоволення від процесу.
Ви навіть не помітите як пролетить час.
В офісах ми не сваримо за неправильний догляд за зубами, ми просто дбаємо, щоб ваша посмішка додавала вам впевненості.

Їсти. Усміхатися. Цілуватися

З нами ти можеш пити що хочеш, їсти що хочеш та курити, якщо інакше не можеш.

Dental care office - центр турботи про ясна та зуби у Києві

Спортивна пл. 1а, ТРЦ Гуллівер

clinic in kyiv

Є лише три причини, через які люди втрачають зуби - це проблеми із зубами, яснами та прикусом

У Dental Care Offices усі ці причини під контролем!

Професійна гігієна – це найбільш безпечний спосіб відбілювання зубів за рахунок їх очищення.

Якщо ж вас цікавить професійне відбілювання, спеціалісти Dental Care Offices після оцінки стану зубів порадять найкращі саме для вас методики, адже професійне відбілювання, як і встановлення на зубах спеціальних прикрас (знімних та незнімних), слід робити не лише на чистих, а й на здорових зубах.

Спеціалісти Dental Care Offices підберуть спеціально для вас зубні пасти та порадять зубні щітки, йоржики чи ополіскувачі, зважаючи на вашу схильність до карієсу чи пародонтиту.

За останні роки значно зросла кількість людей, які, самі того не знаючи, ночами сильно труть або стискають зуби, руйнуючи тим свою зубо-щелепну систему.

Ще у 2008 році, після кризи, британські лікарі назвали цю проблему «хворобою бізнесмена», пояснюючи це тим, що коли бізнесмен спить, то лише половина його голови відпочиває, а інша думає про гроші, кредити тощо. Багато молодих людей також труть зубами через такі емоції, як хвилювання перед екзаменом або кохання.

Спеціалісти Dental Care Offices знають, як "побачити" перші ознаки "хвороби бізнесмена" та до якого фахівця скерувати на подальше обстеження чи лікування.

Єдині в Україні, вміння та кваліфікацію яких підтверждено публічно UAP

З 30 кандидатів ми відібрали тільки 9, які зараз працюють в наших офісах.

Знайомтесь!

Преміум послуга доступна кожному

Перший візит

 • крок 1

  Скринінг Слово "скринінг" означає перевірка. Так як ми працюємо за університетськими стандартами, кожному клієнту (пацієнту) під час візиту професійної гігієни один раз на півроку ми проводимо поглиблений скринінг ясен, щоб мати можливість, як нам, так і самим клієнтам, порівнювати ці результати в динаміці. Такий скринінг триває біля 10 хвилин і входить у вартість нашої послуги.
  10хв
 • крок 2

  Панорамний знімок Панорамний знімок - це така собі "дорожня карта", де лікар бачить, що "там за поворотом" - де пломби, коронки, імпланти чи просто карієс (дірка в зубі), про який сама людина навіть не здогадується. Саме оцінка лікарем клінічної ситуації на рентгенограмі дозволяє впевнено та без болю провести саму процедуру професійної гігієни. Рентген-діагностика проводиться перед першим візитом.
  15хв
 • крок 3

  Професійна гігієна 100% уваги для однієї послуги! Для наших клієнтів ми використовуємо тільки найкращі світові топ бренди - КаВо, Hu-Fridy, Мelag, ЕMS, Sirona, Miłe, Seratoga. Професійна гігієна - це послуга для здорових людей і її треба робити кожних півроку. Якщо перший раз процедура триватиме біля 1,5 години і коштуватиме дорожче, то при регулярних візитах, до 1 години і коштуватиме дешевше.
  90хв
 • крок 4

  Коментар Ви будете інформовані про все, що лікар побачить на вашій панорамній ренгенограмі та у ротовій порожнині. Якщо буде потреба, то лікар скерує вас до вашого стоматолога, наголошуючи лише на невідкладних втручаннях, які мають позбавити вас можливого болю чи дороговартісного лікування у майбутньому. Ми проінформуємо чи не "заважають" вам ваші "зуби мудрості", та чи немає у вас ознак "хвороби бізнесмена".
  15хв
 • крок 5

  Як правильно чистити зуби Практично у кожного дорослого українця є карієс або пломби, а більше половини з них втрачають зуби через запалення ясен! З нашого досвіду ми бачимо, що більшість дорослих чистять зуби як 12-річні діти - зосереджуються лише на зубах, хоча дорослим людям треба ретельно чистити зуби та ясна. Ми оцінимо те, як ви чистите свої зуби і вкажемо на помилки.
  10хв
 • Ми придбаємо для вас зубну щітку та йоршики для чищення міжзубного простору та навчимо вас, як ними користуватися! Проконсультуємо щодо вибору пасти. Ми розкажемо Вам як доглядати за зубами ваших близьких - чому, наприклад, вагітним необхідно приходити до гігієніста раз на три місяці, а курцям чи людям, які користуються брекетами, кожного місяця. І все це входить у вартість нашої послуги.

  Зубні йоршики у подарунок

~$100

Ціна за 1 комплексний візит

оплата здійснюється в гривнях

Для Вашої дитини все починається з консультації.
Вартість та час професійної гігієни залежить від її віку.

Чисті зуби не хворіють

Формула ціни

 • Перший
  комплексний візит
  ~$ 100 ~$100 - це вартість першого комплексного візиту, описаного вище. Тривалість першого візиту не менше, ніж півтора години.

  90хв

 • Повторний
  регулярний візит
  ~$ 70 ~$70 - це не знижка! Це вартість регулярних візитів, наприклад, кожних півроку (рекомендовано здоровим людям без запалення ясен), адже через незначний об‘єм зубного каменю, тривалість візиту зменшується і становить біля однієї години.

  60хв

 • Повторний
  нерегулярний візит
  ~$ 100 ~$100 - це не кара за пропущений візит! Це вартість повторних але нерегулярних візитів, які через знову значний об’єм зубного каменю триватимуть, як і перший візит, біля 1,5 години.

  90хв

Ціна здорових зубів

$140 на рік

За умови відвідування
кожні 6 місяців

"Dental Сare Office навряд чи нагадує звичну українцям стоматологію. В першу чергу це класний сервіс. Сподобалось, як налаштовані процеси. Все від першого телефонного дзвінка адміністратора, до самої процедури відбувалось дуже продумано, позитивно та професійно. Бізнес-модель, підходи до збору інформацію про пацієнта та техніка з якою працюють тут свідчить про найвищий вимоги, які Dental Care Office ставить перед собою для надання послуг."

О чистке зубов или процедуре гигиены, как называют её в клинике Заблоцкого.

Я регулярно делаю эту процедуру минимум раз в пол-года. Теперь мне есть с чем сравнивать. То, как делают её в клинике у Ярослава Заблоцкого и других киевских клиниках.

Его клиника - это, прежде всего сервис, очень внимательный и обволакивающий. Красивые украиноязычные администраторы искренны в своём внимании к клиенту, они знают, мне кажется, всех по имени. Сам владелец общается практически со всеми, консультирует, а это очень подкупает. Ведь он доктор наук, профессионал своего дела с большой буквы.

Сервис - это основа успеха клиники.

Это я вам ответственно заявляю, как человек, работающий в индустрии сервиса очень много лет.

Ну и сама процедура.

Т.к. используется, как я понимаю, очень качественное оборудование, очень технологичное - это реально безболезненно, и в сопровождении симпатичных девушек - врачей время проходит очень быстро и позитивно.

Моя рекомендация - обязательно попробовать гигиену зубов в Клинике Заблоцкого, ну а дальше вам принимать решение - быть в дальнейшем с этой клиникой или нет.

Я свой выбор сделал.

Коли ідеш на стоматологічні процедури, годі очікувати приємних вражень. У Заблоцького все навпаки: атмосфера привітності, чистоти, сучасного дизайну і рафінованого професіоналізму штовхає на думку, що може це не стоматологічний кабінет, а місце для релаксу і зняття стресу. За цим стоїть життєва філософія - роби для інших краще, ніж хотів би для себе. Сюди хочеться повертатись, тому що тут розумієш - лікуватись приємно. З подякою, Марк Зархін, львівський ресторатор.

Мені складно професійно оцінити саму процедуру. Але можу одне сказати, що справді дуже шкодую що не знав про гігієну зубів настільки, наскільки багато дізнався від самого Ярослава Заблоцького та його співробітників, зокрема. І абсолютно щиро вважаю, що інформацію про гігієну зубів потрібно усіма можливими методами доносити до людей. А про клініку Заблоцького: це справді дуже круто і безпечно! Можу порадити всім і кожному...

Сервіс професійної гігієни, що його надає Клініка Заблоцького, є 100% сучасним і 100% професійним. Щиро раджу. Бо варто опікуватись здоров‘ям в рутинному режимі, тоді не буде потрібний режим (як кажуть лікарі) ургентний!

Медіа про Dental Care Offices

центри турботи про ясна та зуби

Веб-форма

Тип

За допомогою нашого мобільного додатку
(з кінця 2018 року) ви зможете:

 • вибрати засоби для догляду разом з лікарем;
 • замовити доставку зубних щіток та паст;
 • ввести наступний візит у календар.
app teaser
Zablotsky Portrait

Я хочу, щоб українці були здоровими.

Запрошую у Dental Care Office!

Натисніть на пін, щоб побудувати маршрут