Все під наркозом

поки ви спите

Усе просто: наркоз, який ми пропонуємо, це не той наркоз, який був більше 10 років тому, як і телефон вже не той, чи пломба вже не та, чи зубна імплантація не така, що була 10 чи більше років тому.

Звичайно, у багатьох лікарнях чи відділеннях нічого не змінилося, оскільки багато хто ще користується старими телефонами чи дивиться аналогове телебачення. Сучасний наркоз вирізняє три речі – препарати, апарати і люди!

Сучасні препарати дають змогу керувати такою анестезією і проводити наркоз лише на час самого втручання, наприклад лікування зубів у маленьких дітей чи зубної імплантації у дорослих. Раніше таких препаратів не існувало, і потрібно було багато часу для введення в наркоз і виведення з наркозу вже після самого втручання. Сучасні препарати мають короткий період напіврозпаду, що дає змогу одразу після втручання (операції) відправляти пацієнтів додому. Саме з цієї причини 70% усіх хірургічних операцій у світі проводять в режимі одного дня і не потребують госпіталізації в стаціонар.

1
0
0

Сучасні апарати для наркозу можна назвати "розумними". “Розумний” апарат “дихає”, як людина, він “розуміє”, хто перед ним – дитина чи дорослий, – підлаштовується під особливості організму кожної людини.

Інші апарати в постійному режимі показують найменші зміни в роботі організму, наприклад, зміни частоти пульсу чи рівня артеріального тиску. Кисневий концентратор – сучасний апарат, який виробляє кисень, тож замінює кисневі балони. Це єдиний у світі медичний препарат, який використовують у всіх без винятку невідкладних станах. А наявність кисню в сучасних медичних закладах –  не побажання, а необхідність!

І апаратами, і медикаментами (у сучасній анестезіології немає одного “диво” препарату, а потрібно у використовувати декілька одночасно), керують анестезіологи. Стоматолог, навіть найдосвідченіший, не в змозі швидко відреагувати на зміни в організмі людини навіть під час звичайної місцевої анестезії, якщо немає анестезіолога та відповідної апаратури.

При всьому цьому, є лише один недолік – усі сучасні препарати дорогі! Сучасні апарати – дуже дорогі! Утримувати в штаті анестезіолога і анестезиста (наявність двох спеціалістів обов’язкова) також дуже дорого, але це безпека та нові можливості для людей, які в силу обставин стали пацієнтами! Не хвилюйтеся!

Зважаючи на Ваш стан здоров’я, вік, план лікування та Ваші побажання, наш анестезіолог вибере для Вас найкращий спосіб анестезії – чи то буде загальний наркоз, чи седація або, як її ще називають, “медичний сон”, чи потенційоване знечулення. Можливо, він запропонує Вам чи Вашій дитині подихати спеціальним газом, щоб Ви швидко заснули і навіть не бачили приготування до операції.

10 років нашого досвіду у лікуванні як дітей, так і дорослих з використанням наркозу дають Вам підстави більше не боятися стоматолога!
1
0