Про нас

ПРО НАШ БРЕНД

Ми пишаємося тим, що створили свій бренд. Адже бренди не народжуються – їх необхідно створювати, і для цього потрібно чимало часу. Ми витратили на це 20 років.

Ми поставили під сумнів усе – наше уявлення про те, який вигляд  має мати сучасна стоматологічна клініка, наші переконання і наші методики. Ми не хотіли бути клінікою, яка надає всі види стоматологічних послуг.

Проте, ми хотіли бути найкращими.

Ми хотіли робити все так, як має бути!

1
0
0
КЛІНІКИ, ЩО НЕ СХОЖІ НА КЛІНІКИ

Ще у 1998 році ми придбали найдорожче у світі обладнання преміум класу від компанії КаВо (Німеччина), яке відтак замінили на нове і знову найкраще та найдорожче у 2017. Для нас найдорожче – це, передусім безпечне для Вас обладнання.

Ми першими в світі придбали від компанії КаВо лазерні детектори карієсу та систему, яка дає змогу діагностувати і наочно демонструвати Вам пошкодження зубів, якщо такі у Вас є. Ми хочемо, щоб довіра до нас базувалася на фактах, а не на здогадках.

Наші стоматологічні меблі дають змогу щоденно перед кожним Вашим візитом проводити дезінфекцію всіх поверхонь спеціальними розчинами. Меблі є герметичними і мають достатню кількість шухляд, де невидимо для Ваших очей ми розмістили всі необхідні для роботи лікаря інструменти і матеріали. Завдяки цьому ми уникнули неприємних запахів медикаментів та знизили рівень стресу, який може виникнути під час візуального контакту зі стоматологічними інструментами.

Безпека стала нашою візитною карткою, зокрема для тих людей, які усвідомлюють ризики інфікування, пов'язані зі стоматологічним втручанням. Особливо такими лякає інфікування, як гепатитом С, який називають “ласкавим вбивцею”, оскільки він протікає безсимптомно і проявляється лише тоді, коли є майже невиліковною.

Оскільки ми зосереджуємо наші зусилля на налагодженні взаємин із пацієнтами і між членами команди (керівником, лікарями, адміністраторами і асистентами), ми відмовилися від традиційної схеми роботи стоматологічної клініки у дві зміни.

Ми ввели пост адміністратора, звільнивши лікарів від розв'язання фінансових питань із пацієнтами. Так ми створили для лікарів умови, у яких вони змогли реалізувати себе винятково як професіонали, не обтяжувати себе додатковими і незвичними для своєї професії обов’язками.

 
        
            

Наше прагнення робити все так, як повинно бути, поступово перетворювало нас на незвичайну стоматологічну клініку.

        
    
0
1
0
ПРО НАШИХ ПАЦІЄНТІВ

Ми прагнули пропонувати всім пацієнтам, які до нас звертаються, необхідний саме для них план лікування, абстрагуючись від його вартості. Ми відразу ввели концепцію комплексного лікування пацієнтів спеціалістами, а не стоматологами-універсалами.

Ми взагалі відмовилися від мостоподібного протезування, тому що прагнули стати еталоном лікарської турботи про наших пацієнтів. На відміну від них, ми розуміли небезпеку, зумовлену препаруванням здорових зубів і розцінювали це як непоправну шкоду, завдану лікарем задля уявної вигоди – відновлення зубів, яких немає.

З часом ми відмовилися і від виготовлення знімних – бюгельних і пластинкових протезів, які принижують гідність людини і породжують у неї відчуття неповноцінності.

Ми змогли продемонструвати нашим пацієнтам, що можемо відновити будь-який дефект їхніх зубних рядів незнімними протезами з опорою на імплантати незалежно від кількості втрачених зубів і подарувати якісно іншу можливість спілкуватися, подобатися, усміхатися, цілуватися, чи просто насолоджуватися їжею.

Ми постійно намагалися пояснювати нашим пацієнтам, що право мати повноцінні зуби не залежить від віку і що літні люди, здебільшого батьки наших пацієнтів, заслуговують, щоб про них піклувалися не менше, ніж про маленьких дітей.

Ми намагалися знайти межу між бажаною для лікаря та справжньою потребою ортодонтичного лікування, хоч і хотіли довести лікування наших пацієнтів до щонайвищого рівня стоматологічної досконалості.

Ми наполегливо і систематично пояснювали нашим дорослим пацієнтам, що необхідно лікувати не тільки постійні, але і молочні зуби їхніх дітей.

Ми декларували пацієнтам наші наміри підтримувати досягнутий рівень лікування довічно. Ми розуміємо, що нам є чим пишатися, адже наша мета – робити все так як має бути – зробила нас унікальними. Ми розуміли тоді, і розуміємо тепер, що слова нічого не варті, а справи говорять більше, ніж розмови.

Ми співпрацюємо лише з тими страховими компаніями, які не мають штучних фінансових та медичних обмежень і дають змогу застрахованим особам самим брати участь у виборі плану свого лікування.

 
        

Сенсом нашої щоденної роботи стала можливість змінювати життя наших пацієнтів на краще. Ми виконуємо свої обіцянки!

        
    
0
1
0