Ваше обличчя

перше враження

Спеціалісти з телебачення вважають, що люди, які оцінюють вигляд іншої людини, передусім звертають увагу на зуби, потім - зачіску, а лише потім обличчя.

Я, як людина, яка в силу своєї професії, завжди мимоволі звертає увагу на зуби, оцінюю зовнішній вигляд людини з такого погляду: ці зуби пасують цьому обличчю чи ні?!

Якщо ідеться винятково про зуби, то під час першої зустрічі з пацієнтом я намагаюся знайти відповідь на запитання, чи мене, щось дратує в його зубах, чи ні.

Згадайте, як ви, можливо, колись потрапили в компанію, де була людина, яка трохи "косить" на одне око?! Ви одразу звернули увагу на неї, адже вона відрізняється від усіх інших людей, які є поруч. Водночас щойно, ви ідентифікували  проблему цієї людини, ви припинили звертати на неї увагу.

Із зубами та диспропорцією обличчя все навпаки - сторонні люди не можуть ідентифікувати проблему і постійно шукають для себе відповідь на запитання, а що в цієї людини не так?!

Перше враження для мене дуже важливе адже лише воно дає підстави рекомендувати людині детальніше вивчити її усмішку - не самі зуби, а співвідношення зубів з губами та обличчям, та знайти те, що потребує корекції.

Я не прихильник змінювати посмішку усім без винятку шляхом використання вінірів (керамічних накладок на зуби, подібно до наклеєних нігтів у жінок) чи брекетів (металевих чи керамічних накладок на зуби, до яких кріпиться металева дуга з пам'яттю, завдяки якій поступово, упродовж приблизно двох років зуби стають у правильне положення). Часто намагаюся переконати людей у тому, що не доцільно виготовляти вініри чи носити брекети, адже оцінюю їхні криві зуби як таку собі родзинку, яка радше, додає якогось шарму, ніж, як може задаватися людині, робить її негарною.

    
        
            
            

Ідентифікувати проблему

        
    
0
0
ВАМ ПОТРІБНІ ВІНІРИ ТА БРЕКЕТИ

А інколи все навпаки - я переконую людину, що потрібно виготовляти вініри чи здійснювати ортодонтичне лікування брекетами, коли бачу, що таке лікування є для цієї людини необхідним.

За потреби ми запрошуємо і відомого в усьому світі спеціаліста, Джошуа Полянсі із США, який робить найтонші вініри у світі. Він такий собі стоматологічний кутюр'є.

Часто ми рекомендуємо брекети людям, у яких, на перший погляд, все в порядку як із красою зубів, так і гармонією обличчя.

Підставою для цього є порушення функції, тобто якщо співвідношення зубів верхньої та нижньої щелепи є таким, що під час жування чи неконтрольованого стискання зубів уночі руйнується вся зубо-щелепна система.

Проте людей часто лякає термін лікування - аж два роки, а інколи й більше?!

Звісно, два роки - це багато, проте, що таке два роки, якщо ідеться про те, що 20, 30-40-річній людині жити ще 60-50 чи 40 років із правильним прикусом та гарними зубами?!

При цьому, люди, які погодилися на носіння брекетів заради функції, красу отримують як подарунок, тобто EXTRA.

    
        
            
            

Правильне лікування

        
    
0
0
Щелепно-лицьова хірургія

Звісно, люди легше приймають рішення щодо лікування за допомогою  брекетів, коли усвідомлюють (часом надумано), що криві чи некрасиві, на їхню думку, зуби є перешкодою у коханні.

Є випадки, коли форму та вигляд зубів можна змінити лише за допомогою вінірів, без ортодонтичного лікування. Є випадки, коли тривале ортодонтичне лікування - це тільки підготовка до встановлення вінірів. Самі ж вініри ставлять таку собі фінішну крапку!

Проте можливості стоматолога інколи можуть бути обмежені, і ні вініри, ні брекети не можуть створити цілісну гармонію обличчя!

Ідеться про випадки, коли в людини занадто велика чи маленька одна із щелеп, надто виражене чи маленьке підборіддя, дуже великі скули, які роблять жіноче обличчя схожим на чоловіче чи, навпаки, маленькі скули перетворюють чоловіче обличчя на подібне до жіночого.

Саме для розв'язання цих завдань у світі давно з'явилася така спеціальність, як щелепно-лицьова хірургія, та її підрозділ - ортогнатична хірургія. У нашій країні вона тільки зароджується.

Судіть самі: щоб стати щелепно-лицевим хірургом, наприклад у Німеччині, Австрії чи Швейцарії, треба докласти надто багато зусиль, а саме мати дві медичні освіти, тобто закінчити лікувальний та стоматологічний факультет, потім пройти довгу дорогу (приблизно 7 років) на спеціалізацію, щоб набути ось таких вмінь. Пластика вух, носа чи брів - це теж робота щелепно-лицьвого хірурга.

Я щасливий, що мій син Олег іде цим шляхом. Він зараз закінчує отримувати за кордоном свою другу медичну освіту і має намір пройти спеціалізацію у найкращих клініках світу.

Я радий, що в межах нашої Академії, ми часто запрошуємо іноземних спеціалістів, які можуть провести описані вище втручання на нашій базі, в Україні.

    
        
            
            

Щелепно-лицьова хірургія

        
    
0
0

Якщо Вам не подобається Ваше обличчя чи Ви думаєте, що Вам потрібне саме таке втручання, запишіться до мене на консультацію.

Якщо це Вам дійсно потрібно, я скерую Вас до іноземних спеціалістів, які співпрацюють з нами в Україні, або знайду для Вас такого спеціаліста за кордоном і запрошу його приїхати та допомогти Вам тут, у нашій клініці в Україні.