Часто задавані питання

У нас немає жодних знижок, у тому числі і сімейних адже вони можуть бути несправедливими по відношенню до інших наших пацієнтів, які не мають сім’ї. Проте у випадках передоплати, ми можемо зменшити вартість на 7%. У випадках, коли за лікування батьків платять їх дорослі діти, ми, за рішенням усього колективу, з поваги до чужих батьків зменшуємо вартість лікування на 15%.

Тепер, згідно нової класифікації, немає такого поняття, як пародонтоз. Тепер, як в практиці, так і в літературі використовується лише термін пародонтит. Пародонтит – це хвороба не зубів, а хвороба тканин, які оточують зуби, а саме ясен та кістки. Це запалення ясен, викликане бактерійною інфекцією.

Записатись на лікування можна лише після консультації, під час якої буде ідентифіковано причину вашої проблеми чи проблем та потребу чи можливість їх вирішення. Якщо у вас болить зуб, то подзвоніть нам негайно і ми зробимо все можливе, щоб допомогти вам якнайшвидше.

Так, ми знаємо, що за світовою статистикою 56% людей, які заразились гепатитом, заразились ним саме у стоматолога. Саме тому, ми пишаємось тим, що стандарт нашої інфекційної безпеки є найвищим серед усіх українських клінік і щоб ви нічим не заразились, ми щороку лише на хімікати витрачаємо 50.000 євро, не кажучи вже про інвестиції в саме обладнання. Зважаючи на озвучені вами ризики, ми не проводимо жодних хірургічних втручань у стоматологічних кабінетах, а маємо для цього спеціально облаштовані операційні, в яких ми робимо зубну імплантацію. Заради усунення ризиків заразитись від лікарняної інфекції, усі меблі та пристрої, які знаходяться в операційних, є мобільними, що дозволяє нам тримати в наших операційних високий рівень чистоти. Навіть у наших Dental Care Office, де ми не проводим жодних хірургічних втручань, рівень безпеки є найвищим, а наші стерилізаційні зроблені за принципом «open kitchen», де нашу безпеку можна побачити.

Професійна гігієна – це наша спеціалізація, а наш офіс – місце де не проводять жодного лікування, а лише доглядають за зубами та яснами. Все найкраще, що є у світі у догляді за зубами, включно із спеціалістами, які пройшли публічний конкурс на знання та вміння робити цю послугу за академічними світовими стандартами. Безкоштовна панорамна рентгенограма. Найвищий рівень безпеки, щоб ви нічим не заразились. Безкоштовна діагностика «хвороби бізнесмена». Єдині в Україні пристрої з теплою водою, що дозволяють зробити цю послугу приємною та ще й без анестезії. Ви можете робити у нас лише цю послугу, залишаючись клієнтом свого стоматолога! Перший візит триває біля двох годин, повторний регулярний візит до години.

Усі консультації для дорослих, як у Києві, так і у Львові проводить лише власник – професор Ярослав Заблоцький.

Звісно, ви маєте можливість у всьому переконатись самостійно. За вашим бажанням вам покажуть усі наші клініки чи офіси, як у Києві, так і у Львові і навіть нашу франчайзингову клініку у Софії (Болгарія) у будь який час. Прийдіть та подивіться!

Так, можна. Проте спочатку треба пройти функціональне обстеження та з’ясувати, як працюють ваші м’язи, ваші суглоби, є у вас зуби мудрості чи немає і чи не перешкоджають вони вашому прикусу. Вся ця інформація допоможе виготовити для вас капу.

Вибачте. Це дійсно так, в ТРЦ Гулівер ми відкрили Dental Care Office, де займаємось лише профілактикою, тобто там ми дійсно не лікуємо зубів. Образно кажучи, це місце для здорових людей, яким ми не даємо захворіти і нам потрібно трохи більше часу, щоб пояснити людям, що це за проект адже це, такий собі, стартап тому, що ми поділили людей на хворих та здорових, а люди про це не знають. Ми поділили клініки на клініки (для хворих) і офіси (для здорових), а люди про це теж не знають. Таким чином, ми залишили дві клініки у Києві та Львові, де концентруються самі складні випадки в стоматології та навколо них відкриваємо по чотири п’ять офісів, де надаємо сервіс по регулярному догляду за зубами адже така послуга, як професійна гігієна є послугою для здорових людей, які мають її проводити кожних 6 місяців.

Так, звісно адже видалення «зубів мудрості» (8-х зубів чи третіх молярів, як їх ще називають) є досить складним та відповідальним і часто проводиться в стаціонарах, а не звичайних кабінетах. За звичай, ми віддаємо перевагу видаленню усіх чотирьох зубів за один візит. Таке видалення займає біля двох годин проте самому пацієнту здається, що процедура тривала лише 2 секунди адже під час такого видалення, він спить. Цей вид знеболення називається медичним сном, потенційованим знечуленням, седацією чи наркозом. Післяопераційні відчуття після видалення чотирьох зубів нічим не відрізняються від видалення одного зуба. Треба лише додати, що до прикладу, в такій країні, як Австрія «зуби мудрості», вірніше їх зачатки видаляють усім молодим людям до 25 років, хлопчикам у 16 років, а дівчаткам у 14 років. Це пов’язано з тим, що треті моляри (зуби мудрості) не поміщаюся у щелепах сучасної людини і спричиняють багато проблем з прикусом.

Так, для того, щоб ваша консультація була для вас максимально корисною, лікарю дійсно потрібна рентгенограма усіх ваших зубів адже навіть у випадку якихось больових відчуттів причиною може бути зовсім іншим зуб, на відміну від того, як це здається самій людині. Ви можете зробити цей рентген у нас в клініці (комп’ютерна томографія), а можете принести і свій, наприклад панорамний знімок (якщо він у вас є). Рентгенографія є найбільш інформативним способом діагностики, і завдяки її аналізу лікар може вивчити майже 90% необхідної йому інформації, тобто інформація, отримана завдяки рентгенівському дослідженню набагато цінніша за шкоду, яку може принести рентгенівське опромінення. Зважаючи на останні дані, доза опромінення при комп’ютерній томографії щелеп приблизно така сама, як доза, яку людина може отримати при перельоті літаком по маршруту «Київ – Париж».

Ми займаємось переважно складними випадками і час операції з видаленням хворих зубів, кісткової пластики та імплантації може сягати кількох годин. За таких умов, навіть якщо місцеве знеболення (звичайна анестезія) є ефективним, то сам кілька-годинний процес є надто втомлюючий для пацієнта і залишає в в його пам’яті не найкращі спогади та зовсім не мотивує приходити на наступні візити. Якщо ж ми використовуємо опцію «медичний сон», то чи на найважливішою його перевагою є те, що скільки би не тривала операція, жодної втоми та негативних спогадів немає. Окрім цього треба розуміти, що використання лише місцевої анестезії значно обмежує тривалість операції і не дозволяє виконати великий об’єм втручання за один візит. При цьому, чи найважливішим фактом є те, що окрім стоматолога, який займається безпосередньо імплантацією, пацієнт перебуває під пильним оком анестезіолога, який незважаючи на додаткові витрати зі сторони пацієнта (як не як, це додатковий спеціаліст), слідкує за його пульсом та тиском і завдяки медикаментам може його корегувати.  Наш активний 10-річний досвід (хоча перший наркоз ми провели ще 19 років тому) використання такого знеболення дозволяє нам працювати, як з маленькими дітьми, лікуючи за один візит 20 хворих зубів, включно з дітьми, обтяженими складними діагнозами, так і людьми похилого віку і при повній відсутності зубів дозволяє встановлювати зубні імплантати за один візит. Зубна імплантація під наркозом (поки ви спите) та присутність на операції імплантації чи видалення зубів анестезіолога – це ваша безпека, не кажучи вже про ваш комфорт під час операції та враження по її завершенні.

Так, усі наші пацієнти, які хочуть лікуватись у нашій клініці, мають пройти через «Систему Заблоцького», яка включає консультацію професора Заблоцького (яка частина системи або, як окрема послуга), яка коштує приблизно $80 і триває більше години і яка побудована на аналізі даних комп’ютерної томографії (вартість якої складає приблизно $60) та скарг пацієнта, де професором висловлюється припущення щодо потреби та об’єму лікування. Після цього лікар стоматолог гігієніст проводить професійну гігієну, яка є як самостійною послугою, так і частиною подальшої діагностики і дозволяє нам встановити чи є у пацієнта пародонтит (пародонтоз) чи немає, яка займає близько 1,5 години та коштує приблизно $100. Винятком є пацієнти, які одразу потребують додаткової консультації лікаря пародонтолога та визначення їх пародонтологічного статусу і схеми лікування (за умови, коли діагноз пародонтит можна встановити під час консультації). Після цього ми проводимо функціональну діагностику (оклюзійно-суглобове обстеження), яке у першій його частині триває близько 2 годин і коштує приблизно $400. Отримані з цих двох обстежень дані, включаючи аналіз вузьких спеціалістів клініки, наприклад терапевтів, ендодонтистів, хірургів чи ортодонтів ми виносимо на консиліум, де в присутності, що найменше, 10 лікарів клініки, після обговорення та дебатів «з рукою на серці» виносимо виважені рішення щодо плану лікування кожного конкретного пацієнта. Лише після цього (таке дослідження займає нам приблизно один місяць) ми запрошуємо пацієнта на презентацію плану лікування та обговорення його можливих альтернатив, яка триває приблизно одну годину. Така система, окрім професійності, позбавляє спокус як керівництво клініки, так і кожного окремого лікаря і є гарантією того, що кожен наш пацієнт отримує пропозицію лікування, яке потрібне йому, а не такого, яке просто базується на наших вміннях і, як, нажаль, це часто буває, прийняте окремим лікарем – вмію і пропоную. Наприклад, ми ніколи не запропонуємо вам брекетів, якщо вони вам не потрібні – це важлива і далеко не остання наша перевага.

Ми не займаємось простим пломбуванням зубів і пломбуємо зуби лише при комплексному лікуванні складних випадків, причому найчастіше використовуємо керамічні пломби, які ще називають вкладками чи накладками.

У нас дуже високі вимоги до лікарів, які, до прикладу, як Олена Заблоцька чи Олег Заблоцький, мають європейську освіту. Лікарі з українською освітою потрапляють в клініку через публічний конкурс. При чому, мова йде, як про клініку, де ми займаємось вирішенням чи не самих складних випадків у стоматології, так і про Dental Care Offices, де ми займаємось лише профілактикою.

У нас немає лікарів універсалів адже кожен наш лікар має свою спеціалізацію і без розуміння вашої проблеми ніхто не зможе вибрати чи порадити вам найкращого лікаря. Проте після консультації та ідентифікації вашої проблеми саме наш керівник Ярослав Заблоцький підбере вам того лікаря, який спеціалізується на вирішенні таких проблем. Якщо у вас кілька проблем, то їх вирішуватимуть різні лікарі.

Жоден наш лікар не приймає одноосібних рішень – усі рішення приймає консиліум лікарів. Навіть професор Заблоцький, незважаючи на великий досвід та об’єм знань, під час консультації висловлює лише припущення, яке після додаткових обстежень виноситься на консиліум лікарів, який і приймає остаточні рішення щодо вашого лікування. І лише після цього ми скеруємо вас до того чи іншого спеціаліста. Ми запропонуємо вам лише те, що вам потрібно, а не те, що вміємо!

Так, є і ви маєте рацію адже таких спеціалістів насправді мало. Усім відомо, що є така професія, як лікар стоматолог ортодонт. Думаю, що більшість людей знає, що означає слово «брекети». Проте мало людей, навіть ті, які вже були на прийомі в ортодонта, знають, що таке ортогнатична хірургія, що це частина щелепно-лицевої хірургії та кому та коли вона потрібна. Ваш ортодонт все правильно вам сказав адже ортодонт може вирішити проблему з зубами, а не з щелепами, особливо коли мова йде про дорослу людину і навіть якщо брекетами можна буде трохи вирівняти зуби, то пропорції обличчя не зміняться. Ви також маєте рацію в тому, що знайти такого спеціаліста, а тим більше довіритись йому досить складно. Наш ортогнатичний хірург, перед тим як потрапити до нас на роботу, склав публічний іспит щодо своєї компетенції перед відомими спеціалістами світу. Причому, якщо ваш випадок вимагатиме залучення іншого спеціаліста, то ми зможемо скерувати вас до найкращих хірургів світу або запросити їх до нас для вирішення вашої проблеми. При цьому, ортогнатична хірургія передбачає співпрацю з лікарем ортодонтом, як перед, так і після хірургічного втручання.

Ми не пропонуємо жодних штучних зубів, які потрібно знімати. Навіть при повній відсутності зубів і не залежно від віку ми пропонуємо зубну імплантацію – вживляння штучних титанових коренів, на які фіксуємо такі штучні зуби, які виглядають як справжні, працюють, як справжні та потребують такого ж догляду, як за справжніми зубами.

Натисніть на пін, щоб побудувати маршрут