Чому ми

П'ять причин, чому Вам потрібні Ми

Вибір стоматологічних клінік в Україні дуже великий!

Зробити пломбу можна будь-де, проте коли мова йдеться про складне лікування, яке передбачає хірургію та протезування, то перелік, навпаки, звужується.

Насправді, така сама ситуація є майже в кожній країні світу. Адже в усьому світі лікарів багато (як, зрештою і будь-яких інших фахівців), а хороших спеціалістів мало.

Як на мене, поганий лікар не знає (навіть не усвідомлює), що він поганий, а пацієнт може ніколи і не дізнатися правду про своє лікування. Бо не всі погано поліковані зуби болять та й виглядають усі зуби майже однаково.

Пацієнт (клієнт) не може вибрати лікаря, оскільки немає жодних критеріїв оцінки якості роботи спеціаліста! Можливо, я перебільшую, але вибір лікаря пацієнтом (клієнтом) навіть за рекомендацією – як російська рулетка.

0
0

Тому по-перше, Вам потрібні Ми - тому, що на фасаді клініки – моє ім'я і я своїм прізвищем гарантую Вам, що я, лікар, вибираю Вам лікаря!

Я не лише вибираю лікарів, яких запрошую працювати разом зі мною в одній команді, я навіть в середині команди вибираю Вам лікаря, який може найкраще розв'язати Вашу проблему!

Вам потрібна клініка, за якою стоїть не просто назва, а конкретна людина! Це не так просто, як може здаватися на перший погляд, адже навіть для мене, лікаря з понад 30-річним досвідом, доктора медичних наук, професора, вибір лікаря – складне завдання. Я вже не кажу про те, що в стоматології більше дев'яти спеціалізацій – хірург, ортопед, терапевт, ортодонт, імплантолог, пародонтолог, дитячий стоматолог, щелепно-лицевий хірург, зубний гігієністи тощо, і з першого разу зорієнтуватися у всьому просто неможливо.

Ще у 1998, відкриваючи свою першу клініку, я усвідомлював, що я не є лікарем-універсалом, який вміє все і запросив до себе спеціалістів – лікарів, які вміють робити щось одне але на відмінно.

Але хто цими спеціалістами, буде керувати, хто буде диригентом цього оркестру адже у більшості випадків пацієнти потребують комплексного лікування? Хто візьме на себе відповідальність – лікувати чи видаляти, скільки імплантатів встановлювати, пропонувати ортодонтичне лікування чи ні?

0
1

За 20 років ми відпрацювали унікальну систему – "Систему Заблоцького". Її унікальність у тому, що навіть я, професор, з моїми титулами та досвідом, на своїй консультації, яку проводжу кожному дорослому пацієнту (як потрапити на консультацію і що для цього потрібно, дивіться у розділі ВАМ), який звернувся в "Клініку Заблоцького", висловлюю лише припущення про план лікування. Кінцеве рішення виносить консиліум із 10 спеціалістів, які з рукою на серці приймають консолідоване рішення щодо кожної людини, яка звернулася до нас по допомогу і лише після того, як ми зберемо повну інформацію про стан її стоматологічного здоров'я.

Це друга причина, чому Вам потрібні саме Ми: одна, навіть дуже розумна людина, може помилитися, чогось не побачити або просто не перебороти спокусу зробити те, що вона вміє робити на відмінно. Ні я, ні жоден мій лікар не приймаємо одноосібних рішень, тому ми завжди говоримо, не "Я", а "МИ".

Ми ніколи не запропонуємо Вам імплантацію, брекети чи вініри тільки тому, що вміємо це робити. Ми можемо призначити Вам те чи те лікування лише в одному випадку – якщо воно Вам необхідне!  

0
0

Третє причина – це наша клініка як медичний заклад! Клініка, в якій зіркові спеціалісти можуть виконати поставлені перед ними завдання. Ще тоді, у 1998 році ми отримали від німецької компанії – виробника стоматологічного обладнення преміум-класу звання "Перша взірцева клініка КаВо", адже ми зробили клініку за їхніми каталогам. Лише з часом ми зрозуміли, що таких клінік у світі дуже мало, перелічити їх кількість можна буквально на пальцях кількох рук.

Думаю, Ви погодитися зі мною в тому, що яким би розумним та вмілим не був лікар, він не може працювати без обладнання.
- Таку клініку неможливо збудувати одразу! Її треба "прожити" ! – сказав мені мій приятель, який об'їздив чи не весь світ, коли оцінив те, що ми зробили за ці 20 років.

Наші операційні схожі на ті, що призначені для операцій на серці.
- Навіщо це Вам адже більшість стоматологів роблять зубну імплантацію у звичайних кабінетах?

Усе це ради Вашої безпеки. Якою не була хірургія, вона потребує відповідального підходу з погляду інфекційного контролю – усе, що розташоване в кабінеті, не є стаціонарним, а мобільним, легко миється та дезінфікується.

Зубну імплантацію, яка є хірургічною процедурою, та й, зрештою, усю хірургію, включно з видаленням зубів, ми робимо під наркозом або поки Ви спите (медикаментозний сон).

З нами працюють досвідчені анестезіологи, які за допомогою спеціального обладнання стежать за параметрами роботи Вашого організму (Ваш тиск, Ваш пульс, кількість кисню), і дають змогу нам, стоматологам, зосередитися на виконанні своїх завдань. Ми дотримуємося думки, що людина, маленька чи доросла, не має бути присутньою на своєму лікуванні, а тим паче на хірургічному. У 2017 році ми знову взяли кредит і купили нове, чи ненайдорожче у світі обладнання - п'ять установок КаВо - Естетика Е-80, вартістю 70.000 євро кожна, якого, крім нас, в Україні немає ніхто.
- Але навіщо це Вам?

Я не знаю, чи Ви погодитесь зі мною але для мене дорогий автомобіль - це передусім безпечний автомобіль, який має кращі гальма чи більше подушок безпеки. Установки, які ми придбали, саме такі. Усі інструменти підсвічуються, що дає змогу лікарю не лише краще бачити але й випадково не пошкодити здоровий сусідній зуб.

Стоматологічні установки преміум-класу не лише дають змогу моїм лікарям виконувати найскладніші завдання, але й гарантують Вам комфорт, щоб не боліла спина, та безпеку: усі трубопроводи, по яких тече вода чи слина промиваються та дезінфікуються, навіть вода, яка потрапляє у склянку для полоскання, проходить через спеціальну систему очищення і дезінфекції. Такі флагманські установки - це квінтесенція знань та досвіду адже КаВо - це компанія, яка виробляє обладнання понад 100 років. 

0
1

Ваша безпека - це четверта причина, чому Вам потрібні МИ. Такого стандарту безпеки, як у нас, Вам не може запропонувати ніхто.

Ми вклали понад 100.000 євро у кабінет стерилізації, площею всього 10 кв.м. Придбавши для нього обладнання у восьми найкращих виробників світу. На рік ми витрачаємо більше 1.000 євро лише на хімікати, а це більше ніж витрачає велика багатоповерхова лікарня. І все для того, щоб Ви нічим не заразилися!

Думаю, що Ви уявляєте, який вигляд має стоматологічний наконечник - інструмент, без якого не може обійтися жодне лікування. Так ось, для кожного візиту, навіть маленької пломби, ми дезінфікуємо та стерилізуємо цей інструмент, як ззовні, так і з середини, тобто миємо його як від крові, так і від слини попереднього пацієнта. Задля виконання цього стандарту (на оброблення інструментів потрібен час) ми змушені були купити значно більше наконечників, ніж нам було потрібно, зважаючи на кількість наших кабінетів.

Судіть самі наскільки це потрібно Вам. Адже за світовою статистикою 56% людей, які заразились гепатитом, зробили це у стоматолога.

0
0

П'ята причина, чому Вам потрібні Ми, – це гарантія на виконану роботу. Лікарі не люблять говорити про гарантію. Лікарі люблять говорити про прогноз. І дійсно, лікар немає права казати, що нічого непередбачуваного не станеться. Проте він має запевнити Вас, що знає, що з цим зробити, навіть якщо це станеться! Інша річ – гарантія ТМ "Клініка Заблоцького", яка полягає в тому, що якщо під час Вашого лікування ми втратимо імплантат, за який Ви заплатили нам гроші, ми повернемо Вам його назад але вже за власні кошти. Незважаючи на необхідність наркозу, нового імплантату (чи імплантатів) та інших розхідних матеріалів, Ви жодних додаткових витрат не матимете.

Коли ми завершимо Вам всю заплановану роботу, ми теж надамо Вам гарантію, яка триватиме від трьох до десяти років. Термін такої гарантії залежатиме від плану лікування, який Ви оберете на початку лікування (компромісний чи оптимальний) та, найголовніше, від Вашого догляду за зубами.

За умови ретельного догляду, гарантія може навіть і збільшуватися, а у разі поганого догляду та нерегулярних візитів (що півроку) до лікаря гігієніста, може бути припинена.

Зі свого боку ми гарантуємо Вам пожиттєвий супровід та беремо на себе обов'язок нагадувати Вам про час наступного візиту на професійну гігієну.

0
1

Свій паркінг та паркувальник

Наші адміністратори можуть нагадувати вам про ваші візити