Перейти до основного вмісту

СИСТЕМА ЗАБЛОЦЬКОГО

- лише ідеальні рішення

Клініка Заблоцького – це місце, де працюють віртуози та кутюр’є, а не просто стоматологи чи дантисти. Ми спеціалізуємось на вирішенні складних завдань у стоматології.

Для того, щоб запропонувати Вам ідеальне рішення Вашої проблеми, Вам потрібно пройти шлях, який складається із шести кроків. Цей шлях, який називається «Система Заблоцького», складається з 5 чи 6 візитів, триватиме більше одного місяця.

Мета – нам потрібно з’ясувати не лише те, як виглядають Ваші зуби, а як працює Ваша зубо-щелепна система (суглоби, м’язи та прикус) і перед тим, як презентувати Вам ідеальне рішення, обговорити його на консиліумі.

Перших два кроки – це КТ – комп’ютерна томографія (1500 грн) та моя консультація (2000 грн), де на основі аналізу Вашої трьохвимірної рентгенограми (КТ) я розкажу Вам про попередній план Вашого лікування та поясню потребу, послідовність, вартість та тривалість наступних кроків, які можуть відрізнятися у кожному конкретному випадку залежно від клінічної ситуації.

Вступ

Про систему заблоцького

Крок 1

Комп’ютерна томографія

Крок 2

Консультація

Крок 3

Скринінг

Крок 4

функціональна діагностика

Крок 5

Консиліум

Крок 6

Презентація

Крок 1

у “Системі Заблоцького” - це комп’ютерна томографія, яку варто зробити не десь, а саме у нас, напередодні консультації, щоб ми могли її попередньо проаналізувати;

Крок 2

це моя консультація, зважаючи на Ваші скарги, побажання та аналіз комп’ютерної томографії. Під час розмови, яка триватиме одну годину, я можу висловити Вам лише своє припущення, високо імовірне, але припущення стосовно Вашого плану лікування;

Крок 3

це скринінг, перевірка Ваших ясен для того, щоб з’ясувати є у Вас пародонтит (запалення ясен) чи не має;

Крок 4

це функціональна діагностика, щоб ми могли оцінити як працюють Ваші м’язи, суглоби та прикус, для того, щоб з’ясувати як працює Ваша зубо-щелепна система;

Крок 5

це консиліум, який відбудеться лише тоді, коли ми матимемо про вас 100% інформації і на якому окрім мене присутні щонайменше 10 наших спеціалістів і на якому ми приймемо рішення про те, що Вам потрібно зробити.

Крок 6

Останнім кроком у «Системі Заблоцького» перед початком лікування буде презентація. Візьміть з собою дружину, чоловіка чи колегу – вони можуть допомогти Вам у прийнятті рішення. Презентація триватиме біля години і Ви, звісно, зможете поставити запитання.

Приблизно через місяць ми презентуємо Вам цей ідеальний план лікування, розкажемо про його тривалість та вартість. І лише тоді Ви прийматимете рішення іти цим шляхом чи ні. До зустрічі!

Крок номер один у “Системі Заблоцького”, це комп’ютерна томографія, яку варто зробити не десь, а саме у нас, напередодні консультації, щоб потім, у разі потреби, не робити її ще раз.

Комп’ютерна томографія - це сучасне рентгенологічне дослідження, яке дає лікарю трьох вимірне зображення ваших зубів та щелеп.
Комп’ютерна томографія є більш інформативною, ніж панорамна рентгенографія, яка дає можливість бачити зуби та щелепи лише спереду.

Оцінка комп’ютерної томографії - це такий собі скринінг Ваших зубів без якого неможливо будувати план лікування.

Зуби бувають здоровими, трішки хворими, дуже хворими або мертвими та, на жаль, безнадійними, які незважаючи на те, що Вас не турбують, можуть більше не виконувати своєї функції.
На ще можуть бути потрібні і інші знімки: прицільні, маленькі рентгенограми, або знімки всього черепа, проте це ми зможемо сказати лише згодом.

Цінність комп’ютерної томографії безперечно вища за ту шкоду, яку спричиняє рентгенівське опромінення. Я не буду Вам говорити про те, що це така ж сама доза, яку людина отримує під час перельоту з Києва до Парижу.

Я скажу Вам так: “Вам не потрібен сліпий лікар!”.
Система Заблоцького - це детальний аналіз перед тим, як розпочати лікування.
Якою б не була спокуса пролікувати щось вже і негайно, не поспішайте приймати швидкі рішення.
До зустрічі!

Другий крок у «Системі Заблоцького» - це моя консультація.

Усіх дорослих пацієнтів, у Києві та Львові, консультую виключно я.

Під час консультації, яка триватиме близько години мені важливо буде зрозуміти Ваше бачення Вашого лікування, адже ми маємо запропонувати для Вас ідеальне рішення.

Я розкажу Вам про моє бачення Вашого лікування, враховуючи ту інформацію, яка буде доступною на цей момент.
Я наголошу Вам на тому, що потрібно уточнити і які кроки потрібно ще зробити.

Ви отримаєте протокол консультації в якому Ви зможете прочитати про що ми говорили, а також частину інформації «на майбутнє» про яку ми не говорили, але про яку Вам варто знати.
Також я покажу Вам кольорову візуалізацію кількох варіантів Вашого лікування, які ми надішлемо Вам на Ваш мобільний додаток.

Проте лише після консиліуму, десь через місяць, ми запрезентуємо Вам Ваш ідеальний план лікування.
До зустрічі!

Крок номер три у “Системі Заблоцького”, це скринінг ясен, щоб з’ясувати чи є Вас така проблема, як пародонтит (запалення ясен) чи немає.

Наявність пародонтиту може суттєво змінити Ваш план лікування, тому скринінг ясен - це перше, що має зробити стоматолог, адже Ви можете про це і не здогадуватись.

Пародонтит - це хвороба дорослих, і схильність до нього передається нам від наших батьків. Більше 60 відсотків людей мають захворювання, пік якого настає у 36 років. А очевидною проблема стає в 60 чи в 70 років і тоді люди дивуються, що раптом, на вигляд цілком здорові зуби, починають хитатись та випадати.

Бачите, я сьогодні без метелика, тому що хочу показати Вам щось важливе!
Уявіть, що моя голова - це зуб, а моя сорочка - це ясна. Коли у людини немає пародонтиту, то ясна щільно прилягають до зуба, коли пародонтит є, то ясна розстебнені, як мій комірець!

Тому, під час візиту, наш лікар пародонтолог спеціальним інструментом біля кожного зуба в шести точках поміряє Ваші комірчики і занесе ці дані в спеціальну IT-програму Бернського університету, яка “намалює” нам Ваші ясна.

На цій картинці ми бачимо здорові ясна. Не так важливо, який це колір, як те, що лінія ясен рівномірна, як ковдра на ліжку.
А тут - ми бачимо хворі ясна. Це, як кардіограма і чим більше синього, тим більше розстебнені комірчики і тим більше проблема.

Якщо під час вимірювання Ви почуєте цифри 1-2-3, то Ваші ясна здорові, якщо 4-5 і більше, то у вас, на жаль, є пародонтит.
Під час цього дослідження ми почистимо Ваші зуби ось тут, де збираються бактерії і де Ви самі почистити не зможете. Таке чищення потрібно робити кожні 6 місяців, або кожні 3 місяці, залежно від того є пародонтит чи немає.
До зустрічі!

Крок номер чотири у “Системі Заблоцького” - це функціональна діагностика, щоб ми змогли оцінити Ваші м’язи та суглоби і з’ясувати як “співпрацюють” між собою Ваші зуби, верхні та нижні.

На цьому етапі основним є дослідження функції, а не естетики, хоча саме тут ми вивчимо пропорції Вашого обличчя та його симетрію і повідомимо на що варто звернути увагу.

Ми зробимо 21 фото Вашого обличчя та зубів, знімемо відбитки і виготовимо модель зубів з гіпсу. Це дасть нам можливість “подивитись” на Ваші зубі детально. Зможемо побачити перешкоди, які заважають щелепам. Часто такими перешкодами є зуби мудрості, які бажано видалити в 16 років, коли вони ще не прорізались.

Також на фото ми можемо побачити і стертість зубів. Люди, навіть дуже молоді, стирають зуби вночі і відбувається це через поганий прикус або через надмірні емоції - кохання, або гроші.

Якщо зуби стерті, то може виникнути потреба у відновленні їх висоти керамічними вінірами, а звичайні пломби необхідно замінити на керамічні чи рекомендувати Вам капу на ніч для захисту зубів від надмірного стискання і стирання.

Ми можемо рекомендувати лікування брекетами, навіть за умови, коли зуби на вигляд ідеальні і, навпаки, виглядають нерівними, можемо рекомендувати сприймати це як Вашу родзинку.

Так чи інакше рішення прийматимете Ви, але найважливіше для нас, з’ясувати, як працює Ваша зубо-щелепна система, а потім повідомити, що робити і що буде, якщо нічого не робити!
До зустрічі!

Крок номер п’ять у “Системі Заблоцького” це консиліум, який проводиться тоді, коли ми маємо достатньо інформації, щоб оцінити роботу Вашої зубо-щелепної системи і, нарешті, відповісти Вам на запитання: як ми можемо задовольнити Вашу потребу?

Ви питаєте: навіщо консиліум? І такий довгий та коштовний шлях.
Так, я доктор медичних наук, процесор, практикуючий стоматолог з 40 річним досвідом і я знаю у стоматології чи не все.

Але я маю запропонувати Вам ідеальне рішення, яке переважно не “лежить” на поверхні.

Ви звернулись в клініку на фасаді якої моє ім’я і найгіршим для мене є невчасне виявлення проблеми про яку Ви не знаєте, проблему, якій можна запобігти.

Саме тому, я потребую грунтовного дослідження та його обговорення на консиліумі.

Адже, це дуже відповідальна та професійна дискусія, яка дає спокусі прийняти поспішні чи, навіть, хибні рішення.

У нас в команді, як в оркестрі, немає стоматологів універсалів чи дантистів, які вміють все: наші лікарі - віртуози чи кутюр’є, які мають вузьку спеціалізацію і пропонують своє професійне бачення у вирішенні Вашої проблеми.

Ваш план лікування мають погодити усі мої лікарі і лише тоді я вийду до Вас, з рукою на серці, і скажу: “Вам це потрібно!”.
“Система Заблоцького” - це те, що потрібно Вам, а не те, що ми вміємо!

Останній крок у «Системі Заблоцького» перед початком лікування, це презентація.

Візьміть з собою дружину, чоловіка чи колегу – вони можуть допомогти Вам у прийнятті рішення.
Презентація триватиме біля години і Ви, звісно, зможете поставити запитання.

Ми повідомимо Вам про результати наших досліджень і на основі аргументів та фактів пояснимо Вам якою насправді є Ваша проблема, а, звідси, і потреба у її вирішенні.

Цілком можливо, що ми прийдемо до висновків, що Ви здорові і Вам нічого окрім пломби чи коронки і не треба.

Так чи інакше, ми презентуємо Вам ідеальне рішення Вашої проблеми, напрацьоване нашим консиліумом.

Якщо ж ми прийдемо до висновку, що Вам, все ж таки, потрібні брекети, то ми зможемо довести Вам цю потребу на основі фактів або, навпаки, повідомити, що Ваша зубо-щелепна система працює правильно, і брекети Вам не потрібні.

Якщо наші висновки будуть для Вас не очевидними, тоді ми зупинимось на тому, що буде, якщо нічого не робити?
Я виберу Вам лікаря, залежно від конкретних завдань – з Вами можуть працювати 5-6 наших спеціалістів.

Усю цю презентацію ми вишлемо Вам на Ваш мобільний додаток і вона буде завжди з Вами.

Якщо під час консультації, я давав Вам лише певні орієнтири, то на цьому етапі ми скажемо Вам скільки триватиме та скільки коштуватиме саме Ваше лікування в його ідеальному варіанті.

Записатись