Вашим дітям

Досвід

За 20 років роботи з маленькими пацієнтами я створив унікальну систему турботи про дітей від 0 до 18 років так, щоб вони виросли з красивими та здоровими зубами!

За ці 20 років я зрозумів, що турбота про дорослих і про дітей дуже відрізняються. Я відчув, що, коли я дійсно піклуюся про чужих дітей і хочу не просто розв'язувати конкретну проблему, а гарантувати здорове майбутнє, я мушу докладати ще більше зусиль. Я вирішив організовувати спеціалізовані стоматологічні клініки винятково для лікування дітей і створити там комфортну атмосферу як для дітей, так і для батьків. У Львові я відкрив Центр дитячої стоматології. У Києві на базі свого Центру стоматологічної імплантації я виділив суботу і неділю, коли клініка займається тільки дітьми. У 2017 році, як у Києві, так і у Львові ми відкрили Центри турботи про ясна та зуби (Dental care office), де зможемо приділити дітям ще більше нашої уваги. Для мене дуже важливо надавати дітям таку турботу, яка відповідає моїй філософії лікаря, батька та дідуся!

20 років роботи з маленькими пацієнтами

0
0

Я навіть написав книгу “Чому я ЗА дітей, які усміхаютья, та Чому я ПРОТИ дітей, які плачуть” або “Дитячі зуби – дорослі відповіді”.

Скачати

Унікальна система турботи

для дітей від 0 до 18 року

Коли Ви прийдете в клініку чи в будь-який із наших Центрів турботи про зуби, то отримаєте оригінал книги!

Це дуже корисна книга для Вас!

Якщо ж у Вас уже є маленькі чи дорослі онуки, то ця книга – найкращий подарунок для сина, доньки, зятя чи невістки!

Прочитати цю книгу варто всій сім'ї адже, на жаль, більшість людей думає: якщо дитина не скаржиться на зубний біль, то її зуби здорові.

Оригінал книги в подарунок

під час візиту до клініки

0
0
1
Відповідальність перед дітьми

Нам, дорослим, потрібно усвідомити свою відповідальність перед дітьми, які виростуть і запитають, чому в них нерівні зуби, чому так багато пломб, чому ми не навчили, чи чому не примушували їх чистити зуби. Можливо, ще не пізно замислитися й усвідомити, що рішення відвідувати чи не відвідувати стоматолога у Вашій сім’ї приймаєте Ви, а не Ваші діти.

Наш дитячий лікар Віталія Розман написала для Ваших дітей книжечку про зуби, що оформлена кольоровими малюнками. Ви можете скачати її тут! Моя донька Олена Заблоцька, лікар стоматолог та мама двох дітей, написала і разом з моєю онукою Діаною виконала пісеньку, яку Ви можете скачати тут і вмикати її Вашим дітям, коли вони чистять зуби!

Консультація - це наша родзинка

пояснення того, що зроблено з обов'язковим обговоренням мети наступного візиту

0
0
1
консультація

Дуже багато часу ми виділяємо на консультацію, а також на пояснення того, що зроблено після кожного відвідування стоматолога з обов’язковим обговоренням мети наступного візиту, навіть якщо він запланований аж через шість місяців. Консультація – це наша родзинка! Ми обговорюємо з батьками те, що відбувається з дитиною на момент звернення, як дитина буде розвиватися надалі, як правильно доглядати за її зубами, коли і до якого спеціаліста звертатися.

Проте на цьому консультація не завершується. Діалог з батьками часто має своє продовження, адже робота з дітьми - по-своєму специфічна. На консультацію рідко приходять і тато, і мама разом. Часто її відвідує хтось один із батьків, бабуся, дідусь або навіть няня. Ми вважаємо, що у складних випадках, коли потрібно приймати рішення, наприклад, для лікування зубів дитини під наркозом чи для встановлення дитині будь-яких стоматологічних апаратів, потрібна ще одна консультація – і краще за участі всієї родини. Ми дійшли таких висновків з огляду на власний 15-річний досвід лікування дітей. Часто буває так, що на консультації, наприклад щодо ортодонтичного лікування, присутній тато, а рішення вдома ухвалює мама, яка про цю консультацію нічого не знає. Тато просто забув про неї сказати або не вважав це питання актуальним. Через кілька років мама може запитати, чому ми не повідомили їй про існування проблеми, яка тепер потребує вже зовсім іншого розв'язання.

Ми усвідомлюємо, що батьки наших маленьких пацієнтів — люди, які живуть у сучасному світі, повному метушні та складних завдань, тому ми розробили спеціальні системи нагадувань! Ми сповіщаємо, коли минуло шість місяців після останнього візиту і коли потрібно планувати наступний; коли дитину треба показати лікарю-ортодонту, щоб перевірити стан прикусу – змикання зубів у дитини; коли дітям варто зробити рентгенограму і разом з лікарем обговорити подальшу долю восьмих зубів (зубів мудрості), які здебільшого потребують видалення; коли треба поспілкуватися з педіатром чи імунологом про ті чи ті щеплення.

Система нагадувань

6 місяців після останнього візиту

наступний візит

0
0

Зверніть увагу на розроблену нами "Лінійку стоматологічного здоров'я дитини"! Це допоможе Вам розуміти коли і навіщо потрібно приводити до лікаря Вашу дитину.

/

Саме Ви, батьки, відповідальні за чищення зубів Вашої дитини до 10 років!

ВИ ХОЧЕТЕ ДІЗНАТЯ БІЛЬШЕ ПРО КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ПРО ЛІКУВАННЯ ДИТЯЧИХ ЗУБІВ ПІД НАРКОЗОМ ЧИ ПРО ЛІКУВАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ?

Детальніше